Březen 2018

Nebojte se liposukce a buďte krásnější

14. března 2018 v 21:05
Jaro kvapem klepe na dveře a s ním i začátek odhazování zimních bund a dlouhých triček. Některé ženy začínají kupovat permanentky do posiloven a hledají dietu, která jim zaručeně vyžene tuky z těla. Buďte v klidu, žádný stres a zkuste se nebát liposukce. Pomůže vám zbavit se tuku ze všech problematických částí těla jednou provždy. Jaro ani léto vás už nepřekvapí a budete ráda ukazovat třeba odhalený pupík. I Plavky přestanou být hororovou záležitostí.

Liposukce bolet nemusí


Možná trpíte předsudky jako mnoho žen před vámi, ale věřte, že na liposukci není nic špatného. Navíc určitě není tak bolestivá, jako dříve bývala. Medicína v tomto ohledu udělala mílové kroky a současná liposukce nejen, že nebolí, ona trvale zbavuje přebytečného tuku a současně tvaruje tělo.

Ze stehen dokáže i "smazat" celulitidu, pokud jsou pro vše ideální podmínky. K zákroku se používá vysokovýkonnostní laser, který je šetrný, přesný a hlavně neskutečně účinný. Dá se využít na oblast zadečku, břicha, stehen, ale i kolen, paží a podbradku. Nejlepší na ní je, že výsledek je trvalý.

Rychlost a perfektní výsledky

Plastická chirurgie nabízí spoustu zákroků, které vám mohou zlepšit jak fyzický stav, tak především psychický. Vše je tak trochu v hlavě. Pokud se budete cítit krásná, tak opravdu budete. Nemusí se jednat o "řezničinu". Naopak je většina zákroků modernější a hlavně šetrnější k tělu.

Třeba právě laserová liposukce je velmi rychlá a komfortní, nevyžaduje narkózu ani hospitalizaci. Nemá ani žádné nežádoucí účinky, Tuk odejde z těla přirozenou cestou. Dovolte si být krásná podle vašich představ.

Pevné a ploché břicho - to není jen sen

Břicho má tu nevýhodu, že ztráta centimetrů cvičením zatraceně bolí a stejně není efekt úplně zaručený. Abdominoplastika neboli plastika břicha je sice opravdová operace, ale její výsledky jsou stoprocentní. Nikdy se nezasahuje v celé oblasti břicha, pouze v polovině, kde je to opravdu potřeba. Opravují se nevzhledné kontury a pomáhají pokožce regenerovat se.